Chystáte se do Notting Hill Carnival v Londýně

Po uvedení své Notting Hill Carnival plány na zadní hořák na několik let, nakonec jsem oprášil je a dokončila veškeré přípravy nezbytné pro to, co mělo být vzrušující, a přesto klidný týden. Vyzbrojeni špičkové ubytování a rezervací letenek webových stránek, plánování byla hračka. Také jsem neztrácel čas s placením požadovanou leteckou společnost požadovanou cenu po uzavření letenky byly to drahé vzhledem k časovému rámci srpna. Využití prominentní domácí stránky pro sdílení jsem se usadil na malém studiu ve městě Shepherd je Bush, asi 25 minut severně od Londýna metrem. Studio bylo čisté, v bezpečné čtvrti, v blízkosti MHD a přišel s vlastní koupelnou, kuchyň, kabelovou TV a bezdrátovým připojením k internetu. Na pouhých 450 dolarů Spojených státech za týden, co by mohlo více rozpočet cestovatel přát?

Let přes do Londýna byla hladká, a tak velkých jídel a desítky celovečerních filmů z čeho vybírat, tomuto dopravci jistě získal pět hvězdiček v pohostinství oddělení. Po příjezdu na letiště Heathrow, opravdu získat cit pro místo, jsem se vyhýbal kabiny, zvolila místo pro trubky a autobusy. Přijel jsem v mém bytě kolem půlnoci a byl uvítán noční hlídač, který mě uvedla do mého ateliéru. Před tím, než opustí vytáhl blok a načrtla umístění místních supermarketů, restaurací, autobusů a metra, zastávky, obchody mobilních telefonů a dalších místních památek.

Následující ráno jsem popadl podložku a vydejte se najít památky v blízkosti zastávky vyzvednout nějaké základní potraviny, které spolu s lahví vína. Před návratem ke studiu jsem také koupil britskou SIM kartu pro můj odemčený mobilní telefon, stejně jako Top-Up karty a Oyster karty. Top-Up karta přidává Diskuse minut na mobilní telefon a Oyster karta je univerzální tranzitní karta, která umožňuje předplacené projížďky na autobusy jako karneval nebo zkumavky, aniž by museli vrtět za hotovost a mince. Jak Oyster karta a Top-Up karty se ukázala jako nezbytná a dovolil mi, abych nosit méně peněz na svých cestách po celém městě.

Od roku 1964, Notting Hill Carnival se koná na ulicích Notting Hill v Royal Borough of Kensington a Chelsea během dovolené srpen banky víkend. Původně vytvořil a vedl britskými občany původu Karibiku a později rozšířen, africké, latinskoamerické, evropské a jiné skupiny, je 2-denní Bacchanal nyní široce považovaný za největšího festivalu ulici v Evropě, a přilákat tak alespoň 2 miliony lidí ročně .

Na aktuální festivalové dny jsem zjistil, slavnosti a události dobře koordinovány, není pochyb piloval po desetiletí na výrobu událost. Oficiální festival rozkládací mapa ukázal trase průvodu s poznámkami metra a autobusových zastávek, umístění stánků s jídlem, odpočívadla, bezpečnostní služby, jakož i umístění průvodu revizního stánky a DJs podle hudebního žánru. Podél trasy průvodu jsem byl uvítán skupin masqueraders a nadšenců v jejich barvité kostýmy těší pulzující zvuky hudby Karibiku, dodané z toho, co se dá popsat pouze jako stěny reproduktorů namontovaných na mobilním návěsy valníky.

Policie a bezpečnostní služby zdálo se, že mají velký čas taky, protože ovládat tok davů a ​​kolem zastávky metrem a dalších dopravních uzlů. To stála v ostrém kontrastu s mediální předpovědí, že by naprostá chaos kvůli případů nepokojů, ke kterým došlo v Londýně před několika týdny. Festival se ukázalo být jen skvělá zábava pro tisíce lidí, kteří se rozprostřeli po trase karnevalu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Chystáte se do Notting Hill Carnival v Londýně
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoOptimal