Přepravky pro psa máme rovnou dvě

Patřím mezi chovatelku psích honičů, kteří pocházejí výhradně ze Švýcarska. První svůj štěněcí klenot, fenku Daisy jsem si přivezla právě odtud a dnes, má početná smečka honičů čítá na 8 láskyplných zvířat. A sice šest fenek a dva psi. Někdy je to s nimi velmi náročné, ovšem miluji je z celého svého srdce a jsem ráda, že mi dělá tato početná smečka společnost. K tomu, abych ovšem mohla úspěšně křížit své plemeno, potřebuji také jezdit na nejen tuzemské, nýbrž i zahraniční výstavy psů. Jelikož podobná výstava trvá třeba celý den, je třeba se obrnit nejen pevnými nervy, nýbrž také pohodlným obydlím pro mé nejvěrnější. Proto mám doma hned dvě krásné velké přepravky pro psa, které jsou mimo jiné doplněny krásným polštářkem, na kterém si mohou zdřímnout po náročném vystavování v kruhu chovatelů.

Přepravky pro psa mám vždy po ruce

Přepravky pro psa si nemohu vynachválit. Jsou totiž velmi dobře skladné a doma o nich ani nevím. Když je potřebuji naložit do auta i se svými psy, není to vůbec žádný problém, v kufru totiž rovněž spoustu místa nezaberou. Tudíž jsem s nimi naprosto spokojená. Po příjezdu na místo, kde se vytavuje, vždy vše vybalím, naleznu si vhodné místečko, a to nejlépe u přátel chovatelů a pohodlně se tam usadíme. Poté, co se Daisy a také Bára vždy přivítají se svými „nápadníky“, uložím je do přepravek a oni si v nich krásně hoví až do chvíle, kdy je na scénu zavolá rozhodčí daného dne.

Do přepravek mohu ukrýt i drobné pamlsky za skvělý výkon

Tyto přepravky pro psa jsou výhodné také v tom, že se do jejich zákoutí dají ukrýt různé pamlsky, které poté Daisy i Bára dostanou po skvělém výkonu ve výstavním kruhu. Pokaždé, když navíc cítí, že by jim mohla v ten daný den připadnou nějaká ta medaile a pohár, jsou o to více rozmlsané a jako by tušili, že si zaslouží více než jen malý piškot. Přepravky jsou mimo jiné také dobře omyvatelné, proto je vždy nechám se přímo v přepravce poprat s oblíbenou kostičkou či uchem, které tak milují.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Přepravky pro psa máme rovnou dvě
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR