Poznání vlastního já, deprese a krize středního věku pomáhá řešit řízený koučink

V životě se každý potkává s rozdílnými strachy. Například to mohou být strachy o své příbuzné, náleží sem rovněž strach o zdraví, nepříjemná zkušenost s nemocí, deprese, ale i sžíravé krize středního věku. Tyto nepříjemné stavy jsou často medikovány, radí se u psychologů, pěstují si závislosti, unikají realitě, bývají vzteklejší, nepříjemní ke svému okolí, anebo se sebepoškozují. Nic z uvedeného většinou nemůže skončit dobře. Předkládáme určité řešení, jež stojí na principech pochopení síly, pochopení svého ega, vlastních schopností, v neposlední řadě se z každého stává silná osobnost.

Zájemci o osobní rozvoj mají na výběr z více programů Moje síla. Během koučinku si účastníci vylepší psychickou a fyzickou kondici, díky níž budou jednoduše čelit nástrahám života, bariérám osudu, přemůžou strachy, zjistí možnost, jak se nenechat využívat okolím. Účinný koučink je pilířem úspěchu nalezení pravdivé osobnosti, která umí přijímat i dávat, nalezne ponaučení v nezdaru, potlačí krize středního věku, předčí deprese, odolá lákadlům závislostí, stane se citlivější, vyplní si své sny a přání a dovede se radovat z každého nadcházejícího dne.

V programech Moje síla je veškerý koučink zaměřen na právě jednotlivce a jeho individuální potřeby. Roční programy jsou zpracovány pro klienty, již se budou systematicky zaobírat rozvinutím osobní síly, avšak s patrným progresem už za krátkou dobu. Hlavní úloha průběžných programů tkví v primárním seznámením se s lektorskými kurzy. Jednorázové intenzivní lekce naleznete v pobytových programech. Práci s osobnostním růstem v závislosti na osobní potřeby sleduje koučink Moje síla v individuálních programech.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Poznání vlastního já, deprese a krize středního věku pomáhá řešit řízený koučink
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR