Pokrokový program Moje síla je orientován především na muže a jejich deprese či krize středního věku

Vyčpělá pracovní energie, ztráta mužnosti nebo libida, nepřetržitý stres, obvyklá krize středního věku a celkové vyhoření. To jsou pojmy, které trápí mnohého muže. Kde znovu objevit smysl života? Jak si podmanit nervové vypětí, negace, deprese, úzkostné stavy, představy, že náš život je promarněný a nevíme jak dál? Objevný projekt Moje síla se zaměřuje speciálně na muže, kteří se stále hledají, nevědí, jak se realizovat, zajímá je duchovno. Moje síla je zároveň výcvikovým a léčebným projektem pro muže toužící po silném těle, baží po navrácení smyslu života a bystrém myšlení.

S chutí bychom zaujali i ty z vás, kdo nechce být jako ostatní, nebo hledá čerstvý osobní kurz, potřebují něco většího, než co doposud znali. Náš koučing je zaměřen na muže procházející složitým obdobím, případně dá radu těm, kdo baží po nové životní síle. Jelikož se zaobíráme i spiritualitou, a tak je koučing projektu Moje síla soustředen jak na ideální duševní vývoj, tak na odpovídající fyzický růst a perfektní kondičku. Tyto ideály naplňují programy Moje síla.

Na Sílu Těla a Sílu Mysli je orientován koučing vytrvalostního Ročního programu. Důležitá Síla Srdce je využívána v plánu Chci změnu. V Pobytových programech se na Krétě či v Thajsku věnujeme koučingu směřujícímu k Cestě poznání a růstu Síly. Sportovní akce jako thajský box, běh případně free diving dokreslují lekce duševního zdokonalování, sebelásky a emočního fungování. Do Průběžného programu se můžete přihlásit kdykoliv, koučing probíhá v Praze. Odpočinková a meditační cvičení vhodně doplňují sport a fyzickou námahu. Právě fyziologická podstata tréninku mozku je součástí tohoto Průběžného programu, podstatou tréninku je Síla Myšlenky. Zájemci mají v Individuálním programu koučing připraven tak, aby se fyzicky zdokonaloval, uvolnil duševní vypětí, rozluštil životní komplikaci, objevil skutečné hodnoty a harmonii.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pokrokový program Moje síla je orientován především na muže a jejich deprese či krize středního věku
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR