Nestrachujte se prožít si s partnerem tandemový seskok padákem

Toužíte po stále nových zážitcích? Dobrodružný tandemový seskok padákem by vás mohl uspokojit. Jedná se o jedinečný zážitek, která vás bude jistojistě oblažovat celý život. Pokud se už pro něco takového rozhodnete, nebojte se oslovit profesionální pořadatele, protože jakýkoliv tandemový seskok padákem musí být především bezpečný. Dobrodružné akce nikdy nevyváží naše zdraví.

Poznejte svět z ptačí perspektivy

Internetové stránky pořadatelů Tandem2.cz nabízejí tandemový seskok padákem za 3100 korun. Zřejmě i vaši blízcí by mohli využít originálního dárku k narozeninám či k Vánocům – tandemový seskok padákem. Na webových stránkách si snadno vyberete a zamluvíte vyhovující tandemový seskok padákem. Na neopakovatelný zážitek budete mít vzpomínku díky videozáznamu a fotkám. Skákat může rovněž vícečetná skupinka, na seskocích tak ušetříte.

Jak si pořídit tandemový seskok padákem?

Všechny uvedené akce probíhají celoročně v mnoha koutech ČR, stačí si jen najít vhodnou lokalitu pro svůj tandemový seskok. Tak třeba Kolín, Most, Kunovice, eventuálně Brno, Příbram – to jsou místa, nad nimiž se skáče právě dnes, respektive na jejich letištích. Přesná poloha letiště, včetně GPS souřadnic, je zmíněna na pořadatelském webu. S partnerem, s nejlepšípřítelkyní, kamarádem či rodinným příslušníkem si vyzkoušejte adrenalinový tandemový seskok padákem. Brno má k dispozici hned 2 lokality, na nichž je pořádán tandemový seskok padákem.

Na webových stránkách vás možná zaujme také nabídka kurzu volného pádu AFF (Assistant Free Fall). Tento seskok absolvujete z výšky 4000 metrů pod dohledem dvou instruktorů. Je třeba doložit speciální zdravotní osvědčení od leteckého lékaře, s nímž můžete absolvovat kurzy volného pádu. Podstoupení kurzu volného pádu vás bude stát 36 000 korun českých.

Jestliže se vám tandemový seskok padákem opravdu líbí a jste ochotni mu obětovat více energie, můžete absolvovat kurzy pro individuální seskok, IAFF, AFF, nebo také či satic line.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nestrachujte se prožít si s partnerem tandemový seskok padákem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR