Profesionální výchovu a vzdělání vašim dětem nabízí soukromá školka Čiperka

Soukromá školka Praha Modřany má stále volné kapacity pro nové žáčky. Učitelský, zdravotnický či logopedický personál, jímž disponuje soukromá školka Čiperka, poskytuje dětem ideálně strávený čas v kolektivu a samozřejmě také profesionální výukový a zábavný program.

Soukromá školka Modřany a její zájmové činnosti

Všechny děti, pro které je školka Modřany druhým domovem, si mohou vybírat z mnoha nabízených zájmových činností, ať se jedná např. o výuku anglického jazyka, tenisu, plavání či třeba hry na flérnu. Vyučována je také jemná motorika při kurzech keramiky, lépe dýchat a lépe držet tělo se naučí při józe. Pozitivní vztahy ke zvířatům jsou posilovány aktivitami, jako jsou canisterapie a hipoterapie, metody využívající psy a koně.

Skvělá volba pro rodiče a především děti

Soukromá školka Čiperka však nemyslí jenom na děti, ale také na jejich rodiče. Rodiče jsou ve školce Modřany pokaždé vítáni. Vyberete-li si pro své děti výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Důležitými krédy jsou zde zejména profesionální spolupráce s učitelským sborem a rovněž udržování rodinné atmosféry. Vaše děti budou mít během školního roku možnost navštěvovat české památky, uvidí divadelní představení, navštíví zoologickou zahradu, mohou jet i na hory.

Čiperka není jen tak ledajakou mateřskou školkou

Soukromá mateřská školka Modřany pečlivě, a přesto hravě připravuje budoucí prvňáčky na přechod na základní školu. Předškolákům je určen výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, v němž se učí zdravovědě, učí se tu také o vlastnostech těla a o péči o zdraví. Budoucím prvňákům jsou také každoročně udělovány šerpy na jednom z vltavských parníků.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Profesionální výchovu a vzdělání vašim dětem nabízí soukromá školka Čiperka
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR