Kupte si funkční online informační systém pro školky Dignus, zužitkují jej rovněž jesle a dětské skupiny

Tento docházkový modul využijí rodiče, jejich děti i zaměstnanci. Nutný online informační systém pro školky, jesle a dětské skupiny se jednoduše ovládá a je spolehlivě ochráněn. Zmíněný Dignus informační systém školky byl vytvořen pro zaměstnance MŠ, nadřízené i rodiče dětí, při vychovávání dětí pozdvihává spolupráci mezi vychovateli a rodiči. Systém Dignus dovede jednoduše informovat rodiče, modul Dignus byl ztvořen pro vkládání snímků a aktuálních novinek, mohou se do systému vkládat rovněž fakturační materiály. Současně je díky propracovanému, ale lehkému systému může spočítat hodnota školného ze záznamů o docházce dítěte. Nadřízeným i pracovníkům ve školních zařízeních informační systém školky ulehčuje spravování žádostí o dovolenou a jejich celou evidenci. Účelné statistiky a sestavy jsou připravovány pro vedení školního zařízení.

Správce dětské skupiny, MŠ nebo jeslí by si ze zákona měl kontinuálně evidovat docházku, a proto je nezbytná registrace dětí. Výtečný docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny – Dignus výtečně zpracoval nezbytný systém elektronického zaznamenávání docházky dětí za využití čipů anebo přístupových karet. Dignus program usnadňuje administrativní práci zaměstnancům školních zařízení, zároveň usnadní zaznamenávání chodu MŠ, jeslí i dětské skupiny. Správci program Dignus před jeho uvedením do praxe představí zaměstnancům příslušného školního zařízení, vyřeší se zásadní problémy, na jakékoli otázky se všem dostane odpovědi.

Ovládání programu bude snadné i pro ty, kteří se více přátelí s dětmi než s počítači. Program Dignus velmi zlehčuje veškeré administrativní úkony na celkové minimum. MŠ, jesle a dětské skupiny program Dignus dostávají vypracovaný dle požadavků, je zašifrován, konkrétní program Dignus je ochráněn před přístupem neoprávněných osob.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kupte si funkční online informační systém pro školky Dignus, zužitkují jej rovněž jesle a dětské skupiny
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR