Kde můžete nalézt jistotu výchovného hlídání dětí? Na adrese soukromé školky Praha

Když už vám miminka doma trochu odrostla a vy se těšíte na návrat do pracovního procesu, pro dítě je připravena školka v Praze. Když se vám klasická školka opravdu nelíbí, anebo vaše ratolesti nechtějí přijmout (třeba kvůli trvalému bydlišti, jelikož státní školky dávají obvykle přednost dětem z nejbližšího okolí, tím se kapacita školního zařízení rychle naplní), zvolte si tedy pro hlídání dětí optimální soukromé školky Praha.

Naše školka v Praze Pro Family je tu pro vás a vaše děti

V Česku jsou vyhlášené soukromé školky Praha – Pro Family, s. r. o., jež vystavěly předškolní zařízení v mnoha pražských lokalitách. Kontrola v roce 2014 vystavila pro soukromé školky Praha certifikát o kvalitě zařízení. Což není pouze jedno kritérium, co by vás mohlo přesvědčit, aby soukromé školky Praha přivítaly právě vaše děti. Všechny soukromé školky Praha jsou v hlavním městě umístěny na šesti místech tak, abyste si vybrali tu, jaká je pro vás ideálně, co do vzdálenosti od domova či práce.

Za co se platí v soukromé školce?

Když dáte své děti do soukromé školky Praha, samozřejmě se nevyvarujete platbě školného, které bude vycházet při 6 hod./den přibližně na 6100 Kč za měsíc. Započítává se jen absolvovaný čas, a tak když vám dítě onemocní, nic platit nemusíte. Zmíněná částka je absolutní a pojímá stravování dítěte i veškeré zájmové aktivity, jaké vaše ratolesti mohou absolvovat.

Soukromá mateřská školka v Praze Pro Family zařizuje hlídání dětí, ale soustředí se i na celou škálu dalších aktivit, mezi něž patří angličtina, plavání, tenis, divadlo, vyučování tance a lekce keramiky. Všechny děti ze soukromé školky Praha se vedou k soběstačnosti, k tomu se přidá rozvinutí určitého nadání.

Pro Family nesou nálepku výběrové soukromé školky Praha. Pro Family patří mezi skvělé soukromé školky Praha a vaše děti se tu budou cítit výtečně. Naše školka v Praze je otevřena od sedmi ráno do sedmi večer, proto ji rádi využívají i hodně zaměstnaní rodiče.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde můžete nalézt jistotu výchovného hlídání dětí? Na adrese soukromé školky Praha
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR