Důležitý životní krok vám už navždy bude připomínat svatební foto

Na svatby se v životě nikdy nezapomíná. A proto je důležité svatební foto, jež bude navždy vzpomínkou na radostnou událost. A protože by svatební foto mělo připomínat nejdůležitější životní mezník, svatební fotograf by jej měl vytvořit s citem a především kvalitně. Svatební fotograf Pavel Zahálka je tím pravým mužem činu, jelikož je na svatební foto orientován už hodně dlouho, má dostatek zkušeností i spolehlivé přístroje.

Svatební a další snímky fotograf pořizuje fotoaparátem Nikon D750 a s velkým rozlišením, což dovoluje svatební foto zvětšit třeba na velikost plakátu. Hned po svatbě či jiné akci digitální snímky jdou do studia, kde jsou pečlivě upraveny v programu Adobe Photoshop CC. Je rovněž důležité vědět, že fotograf Pavel Zahálka snímky zaznamenává pocitově, současně je schopen dodat fotky co nejdříve. Svatebčané tak téměř okamžitě po obřadu obdrží fotodokumentaci z významného dne.

Zahálka – svatební fotograf – fotí svatby, nebojí se spolupráce s agenturami a profesionály, se kterými se na obřadech potkává. Profesionální fotograf Pavel Zahálka pracuje v mnoha rovinách. Znamenitý svatební fotograf fotí po celém českém území, vyráží i do nejzapadlejších koutů v tuzemsku. A proto si svatební fotograf oblíbil místa jako Praha, a pak taky Olomouc, Opava, Ostrava, Jihlava, Vyškov, Třebíč, Znojmo, Zlín, Brno, má rád Pardubice a Hradec Králové, avšak i Plzeň, Č. Budějovice či Svitavy.

Na internetových stránkách Zahalkafoto.cz fotograf vystavil svá díla, svatební foto pořízené na zámku, svatební foto z lesa, exkluzivní svatební foto vyfocené v zámecké zahradě, cituplné svatební foto s dávkou romantiky i zajímavé svatební foto z hradu. Snímky dokládají kvalitu focenou v exteriéru i interiéru. Při objednávce konkrétního fotografování se domlouvá i cena, které se přizpůsobí možnostem zákazníka.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Důležitý životní krok vám už navždy bude připomínat svatební foto
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR