V Pivovarském dvoře Chýně připravují perfektní speciality české kuchyně

Pro návštěvníky, cyklisty i rodiny s dětmi Pivovarský dvůr Chýně u Prahy přichystal nabídku poledního menu se specialitami české kuchyně. Pivovarský dvůr Chýně dříve sloužil k chovu dobytka na území klášterních hospodářských staveb. Dnes se v pivovaru nachází výletní restaurace s dětským koutkem Praha, pivnice s tradičním pivem a výtečným odpočinkovým místem pro občerstvení.

Pivovarský dvůr je postaven přímo na trase pro cyklisty, cyklisté si můžou dát na zahrádce domácí bramboráčky, daňčí klobásy, steaky, doma připravované limonády pro nejmladší návštěvníky, anebo polotmavou dvanáctku a jiná piva pro žíznivé turisty. Výletní restaurace s dětským koutkem Praha je připravena hlavně pro rodiny s dětmi, jež se v dětském koutku zabaví při legračních činnostech, jako je například pohádková babička, maluje se barevně na obličej, staví se hrad ke skákání, připravují se odpoledne se soutěžemi či diskotéky s bublinkami. V Pivovarském dvoře Chýně je prostor i pro konání dětských narozeninových oslav a jiných slavností s občerstvením. Všichni cestovatelé si v sympatické restauraci můžou zpříjemnit čekání na letadlo díky poloze pivovaru blízko Letiště Václava Havla v Ruzyni.

Vynikající polední menu a speciality české kuchyně dotvářejí dobroty, jako jsou grilovaná masa, ale i pečená kolena na pivu, pivovarský guláš, pečená žebra, výtečný tatarák z pravé svíčkové, různé steaky zhotovované ze speciálních druhů masa, připravují se hody postaročesku, peče se králičí špíz, husí nebo kachní specialitky, skvělá hovězí svíčková, chutná svíčková z telecího masa nebo výtečná svíčková na smetaně. Prodávané polední menu pojímá polívku a hlavní pokrm už za pětaosmdesát korun českých. Všechna piva jsou kvasnicová, kvašená spodem i nefiltrovaná svrchně. Pivo se vaří klasicky počesku s použitím tradičních postupů, což znamená využití sladu, dále také vody a chmele. Proto je pivo český světlý ležák obvyklé světlé, kvasnicové pivo vyrobené z českých produktů, doplňované žateckým chmelem.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - V Pivovarském dvoře Chýně připravují perfektní speciality české kuchyně
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR