Která česká restaurace s dětským koutkem Praha je nejnavštěvovanější?

Při shánění restaurace s dětským koutkem Praha, jež se orientuje na speciality české kuchyně a rauty, se obraťte na Pivovarský dvůr v Chýni. Rodiny s dětmi mají na výběr pestrou nabídku speciálních dětských menu i možnosti zábavného vyžití. Výše zmíněná restaurace s dětským koutkem Praha myslí na klidné stolování dospělých, již můžou během jídla pozorovat svá děcka při zábavních aktivitách. Kvůli dětem Pivovarský dvůr Chýně navštěvuje pohádková babička, dovední animátoři si dokážou s dětmi poradit, animátoři vědí jak na děti takovým způsobem, aby se jim restaurace s dětským koutkem Praha nezažrala pod kůži jako obyčejná restaurace, ale zároveň si odsud odnesli plnou náruč nezapomenutelných zážitků.

Připoměňme si i další výhody restaurace s dětským koutkem Praha jmenujme možnost pořádání pracovních setkání, svatby a rodinná setkání. Organizované rauty nevyjímají vydatné občerstvení, při němž se podávají skutečné lahůdky, servírují se speciality české kuchyně, nevyjímaje skvělý králičí špíz, nepřekonatelný lesácký hovězí steak, oblíbená pečená vepřová žebírka a kolena. Smažený kapr, pstruh z grilu a kapr jsou připraveni pro milovníky rybích lahůdek. Znamenitými pochoutkami, které jsou doporučovány samotným šéfkuchařem, jsou chutný krůtí steak podávaný s voňavým bylinkovým máslem, výtečná kuřecí prsa připravovaná na brusinkách, kuřecí filety se žampiony, jedničkové pivovarské kuře a plněná kuřecí prsíčka s překvapením. Pro rauty je možné objednat si i speciální menu, a to dle chutí zadavatele.

Obědové menu zahrnuje zvláště speciality české kuchyně. Pod poklicí běžného menu objevíme kupříkladu gulášovou polévku, polévku s játrovými knedlíky, výbornou zeleninovou polívku s bylinným kapáním, anebo chutného vepřového španělského ptáčka, nestárnoucí klasiku – řízek či vyhlášené kuřecí kousky na paprice.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Která česká restaurace s dětským koutkem Praha je nejnavštěvovanější?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR