Výhodné koupelny, koupelnový nábytek nebo obklady koupíte na Kbkoupelny.cz

Široký sortiment zahrnující baterie, obklady, dlažbu, zrcadla, koupelnový nábytek, toalety, vany, osvětlení, umyvadla, či kupříkladu sprchové kouty vč. příslušenství, tmely, ventilátory, barvy, otopná tělesa, instalační materiál, koupelnové doplňky a LED osvětlení jsou k dostání v přehledném e-shopu Kbkoupelny.cz. Nikoliv pouze levné koupelny jsou díky kompletnímu sortimentu dostupné každému vskutku každému. Všechno zboží je dodáváno se slevou až dvacet procent, pro podnikatele i velkoodběratele jsou připraveny další slevové akce. Podporujeme rovněž české výrobce zařizovacích předmětů.

Zařizování i výbava koupelny nikdy předtím nebylo tak snadné a hospodárné. Při nákupu doplňků do koupelny, koupelnového nábytku a sanity doporučujeme produkty, které jsou dostupné na skladě, od 8 do 48 hodin s tím, že vás doprava a balné vyjde na pouhých 160 Kč. Platba za zboží je řešena dobírkou při převzetí. Všechny produkty jsou pak prodávány se záruční dobou v rozsahu obecně platných pravidel tak, jak je uvedeno na faktuře či v záručním listu. Závady odstraníme bezplatně.

Nabídka dlažby a obkladů je velmi variabilní. Pořídit si můžete klasické koupelnové obklady a dlažbu či třeba mozaiku v rozmezí od 63 do 2995 korun. K mání tak máte celou řadu keramický obkladů, z nichž si vybere vskutku každý klient. Náš koupelnový nábytek představují zajímavé produkty, které se hodí do kterékoliv koupelny. Na výběr máte barevné i retro skříňky, které oživí každou koupelnu. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Šetřit prostor v koupelně dokážou například desky pod umyvadlo. Nabízený koupelnový nábytek, či obklady je možné sladit se sanitními výrobky, které jsou okamžitě k dostání.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Výhodné koupelny, koupelnový nábytek nebo obklady koupíte na Kbkoupelny.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR