Proč putovat do zdraví prospěšných lázní, postačuje opakovaně používat léčivé termální produkty jako sůl z mrtvého moře, jednorázový rašelinový obklad a nahřívací polštářek

V Česku není snadné zachovávat svou dýchací soustavu, dermatologický a motorický aparát v přibližném stavu, jako mají lidé žijící na horách či u moře. Ne všichni si můžou dopřávat vícero ročních pobytů v lázních. Firma Velba.cz předkládá nápadité východisko pro všechny zájemce, kam se řadí výrobky z minerální a bylinné sféry.

Kvalitní přírodní sůl z mrtvého moře bez chemických přísad s víceúčelovým účinkem

Životadárná přírodní sůl z mrtvého moře s nadpřirozenými schopnostmi má blahodárné účinky na každý organismus. Blahodárná sůl z mrtvého moře se čerpá přírodním vypařováním mořské vody a krystalizací soli v ní obsažené. Zahrnuté blahodárné minerální soli se nejdřív usuší, nevítaný mix bahna a písku se následně roztřídí. Skutečná sůl z Mrtvého moře má konzistenci bílé sypké hmoty a je dále využívána v koupelích pro kosmetické a léčebné účely.

Životadárný nahřívací polštářek proti bolestem na těle i duši

Blahodárný nahřívací polštářek, neboli bylinný termofor, s osvěžujícím zeleným čajem, voňavou levandulí, či povzbuzující mátou, s citronovou trávou, litseou cubebou, citrusy a dětský nahřívací polštářek Bambino uleví konkrétním bolavým místům, nelibým bolestem svalů, kloubů, či páteře, utiší roztěkanou mysl a zahřejí na těle i na duši. Nahřívací polštářky se dle návodu nahřejí v mikrovlnné troubě a pak se přikládají na konkrétní místa, pro kterou je vyrobený. Najednou se do ovzduší začnou uvolňovat vonné a účinné silice, a tím velmi pozitivně působí rovněž na další smyslové orgány. Léčebný nahřívací polštářek najde využití jak doma, tak například v relaxačním nebo wellness centru.

Ozdravný jednorázový rašelinový obklad spolehlivě předčí bahenní lázeň

Ozdravnou tepelnou terapii, při níž dojde ke snížení napětí ve svalu, detoxikaci organismu a celkovému povolení těla, spolehlivě zajistí jednorázový rašelinový obklad. Proto každý léčebný jednorázový rašelinový obklad má uprostřed tolik potřebné huminové a fulvo kyseliny, jež se působením nosiče tepla vylučují a činí se proti bolestem kloubů a svalů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Proč putovat do zdraví prospěšných lázní, postačuje opakovaně používat léčivé termální produkty jako sůl z mrtvého moře, jednorázový rašelinový obklad a nahřívací polštářek
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR