Mrkám na drát. Rady jak zvětšit penis i se oblažit umělou vagínou Fleshlight. Samozřejmě v češtině!

Vymýšlel jsem erotické zpestření pro svoji ženu. Trochu kecám, sháněl jsem zpestření pro oba. Tak, aby náš sexuální život prostoupila uhasínající vášeň. I když se furt milujeme, ale sexuální hrátky byly poslední dobou skoro nudné. Fakticky ani jednomu už sex nepřinášel potěšení takovým způsobem, jak by měl. Avšak skutečné pátrání po erotické inspiraci a radách v rozmanitých sexshopech je fakt nekonečné, když jsem k tomu nevěděl, co konkrétního chci. Poté mě ale zarazilo, že jsem narazil na sexshop, kde jsou tisíce článků zaměřených na všechny erotické pomůcky a rady, jak je používat. V sekci Inspirujte se je velké množství testů sexuálních hraček, prádla a různého neotřelého zboží, co lze při sexu využít.

Všichni na webu líčí, co můžeme dělat s erotickými potřebami pro sexuální potěšení, jak se dají zužitkovat veškeré erotické pomůcky, vibrátor nebo prádlo. Na webu najdete, jaké přednosti a zápory mají rozmanité vibrátory, na co si u vibrátorů dát pozor, apod. Proto sexshop můžu doporučit všem, co shánějí inspiraci jak zintenzivnit sex. Pár dní mi zabralo, než jsem vše prostudoval. Díky večernímu pročítání webu se ženou se náš společný sexuální život neskutečně obohatil. Ještě jsem objevil parádní sekci Pořádná masturbace, jež obsahuje inspirativní nápady na kvalitní sex i bez stálé partnerky.

Byl jsem překvapen, že tam mají celkem sympatickou prodavačku. Někdy slečna píše trochu hůř, ale alespoň nějaké návody jsou vtipné. Dejme tomu jak zvětšit penis. Samozřejmě se musí snažit, aby jí obchod prosperoval, jenže ona vám dokáže poradit! Vkusné vibrátory, anální kolíky různých velikostí, erotické pomůcky z kovových materiálů, erotické sady pout, sady návleků a kroužků – o tom všem ví hodně, což je potěšením hlavně pro jejího partnera. Nadto napsala, jak vášnivý může být sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight . To je věc – tuhle ženskou by chtěli poznat asi všichni.

Toto je poslední konstatování a shrnutí nejlepšího českého erotického webu, jaký znám.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Mrkám na drát. Rady jak zvětšit penis i se oblažit umělou vagínou Fleshlight. Samozřejmě v češtině!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR