Kvalitní postel, aneb Aby se vám dobře spalo

Ložnice v každé domácnosti se využívají zejména pro regeneraci, zasloužený oddech i jako hnízdečko lásky. Vytvořte si i vy doma odpočinkovou místnost. Ať už si zvolíte postele na míru, postele z masivu, čalouněné postele nebo ložnicový nábytek, budeme při jejich zhotovování myslet zejména na vaše podohlí, spánek a hlavně zdraví.

Pořiďte si postel na míru

Postavíme vám ložnici a postele na míru dle vašeho konkrétního zadání a náročných požadavků. Ložnice na míru v sobě zahrnují postele, nábytek, čalounění a dveře. Pro výrobu je využíváno především dřevo a dýha, kterou lze uspořádat do zajímavých obrazců, nebo ve vlisované listy. U nás si lze pořídit i dekorace na míru, které jsme schopni i podsvítit. Okamžitě se tak z vaší ložnice stane úplně nová a lepší.

Čalouněné postele, aneb To nejlepší pro vaše zdravá záda

Přejete-li si pořídit doslova královské lože, svěřte se do našich rukou. U nás můžete pořídit i sedací soupravy a čalouněné postele. Čalounění je krásně zasazeno do bukové kostry s korpusem vyrobeného dle přání zakazníka. Nejkvalitnější čalouněný nábytek představují zejména soustavy Mondo, Elano, Afrodité, Dafné apod. Kvalitní výroba a nadčasový design dělají z čalouněné postele unikátní nábytkářský šperk.

Postele z masivu vydrží opravdu dlouho

Snad každý, kdo si pořídí novou postel do ložnice, očekává, že se bude vyznačovat vlastnostmi, jako pohodlnost, elegantní zpracování a hlavně co nejdelší životnost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Postele z masivu se vyrábí z bukového dřeva, které má dlouhou životnost. Takové postele z masivu mají robustní konstrukci a klasické rovné linie. Pevný rám je držen profilovou střednicí bez středové nohy, jíž není třeba.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kvalitní postel, aneb Aby se vám dobře spalo
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR