Kosmetika z přírodních zdrojů, eko výrobky i domácí spotřebiče v jednom e-shopu

Internetový obchod vk-nature.cz je přehledným e-shopem pro všechny hospodyňky, která přemýšlí ekologicky, úsporně i efektivně. Pořídit zde můžete přírodní kosmetiku, šikovné domácí spotřebiče i eko produkty. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, dekorací i doplňků do bytu, domácích potřeb a domácích elektrických spotřebičů je společnost Dedra. Zdravou výživu ve stylu ajurvédy pak zastupuje značka DNM. DXN se pak specializuje hlavně na výrobky z houby Reishi. Společnost ENERGY se pak věnuje přírodním bioinformačním produktům. Sortiment zahrnuje rovněž vitaminy Calivita, hřejivé polštářky Pecičky, nebo např. magnetické šperky Energetix.

Výrobcem ekologických drogistických výrobků je v České republice spol. Dedra. V kosmetice nejsou žádné chemické látky, splňuje přísná kritéria a náročné evropské atesty. Dedra výrobky jsou tak velmi vhodné pro spotřebitele s alergiemi. Protože je pro Dedru velmi důležitý zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Z potřeb pro domácnost je možné jmenovat třeba přípravky na obuv, kůži a podlahy. K dostání jsou čisticí prostředky na koberce a skla a autokosmetika, osvěžovače textilií a vzduchu.

Sekce Dům a zahrada poskytuje sortiment výrobků používaných v domácnosti: dekorace, textil, koberce, dekorativní vázy, hodiny, domácí spotřebiče a budíky. Zmínit je nutné rovněž nízkootáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Novinkou sortimentu je pak multufunkční varné a tlakové centrum Combivar. Tento spotřebič vám v kuchyni nahradí až neuvěřitelných 16 spotřebičů. Nezapomeňte se také podívat na multifunkční spotřebič Varmix.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kosmetika z přírodních zdrojů, eko výrobky i domácí spotřebiče v jednom e-shopu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR