Jak na skvělé domácí jogurty, dobré sýry i probiotické kefíry?

Zdravé domácí jogurty. Výborné domácí sýry. Rozmanité lahůdky z farmářských tržišť zastoupily prefabrikáty z obchodních řetězců. Dají se tyto lahůdky udělat doma? Bulgaricus přichází s návody na dané produkty i mnohé jiné, které dokáže doma zhotovit každá dovedná kuchařka, rovněž i zavedená mlékárna se zaměřením na objemnější produkci mlékárenského zboží dle tradičních návodů a materiálů. Poznejte vynikající kefíry, jogurty, chutné sýry s obsahem smetanové a sýrařské kultury z Bulharska a už se do nich napořád zamilujete.

Pro vyrobení domácího sýru určitě využijete nezbytné suroviny – chlorid vápenatý a syřidlo na výrobu sýrů. Chlorid vápenatý zlepšuje sýřitelnost mléka a výtěžnost mléka. Zároveň chlorid vápenatý nahrazuje chybějící vápník, jenž mizí při zahřívání mléka pasterizací. Špatnou mléčnou srážlivost způsobují malé hodnoty vápníku. Pro kvalitní srážení mléka je potřeba dodávat syřidlo, a to živočišné, tak rostlinné i mikrobiální. Veškeré suroviny jsou k dispozici v internetové prodejně Bulgaricus.

S nabízenými mlékárenskými kulturami snadno zhotovíte domácí jogurt, znamenitý čerstvý sýr, výtečnou zakysanou smetanu, skvělý kefír, bio acidofilní mléko a bio raženky. Živá kefírová kultura z Bulharska je užívána pro dělání kefíru v domácím prostředí, sýrařská kultura z Bulharska je potřebná pro výrobu sýru, smetanová kultura je dobrá pro zakysanou smetanu a tvaroh, pro zhotovení jogurtu je potřeba živá jogurtová kultura z Bulharska. Nekonečná nabídka internetové prodejny pojímá všechny suroviny potřebné pro domácí vyrábění. Objevíte rovněž probiotika po antibiotikách na střeva, které obnoví rovnováhu nejen ve střevech, avšak i celého těla. Prokázalo se, že za spoustou neduhů může být narušená střevní mikroflóra. Avizovaná probiotika napomáhají obnovit střevní mikroflóru i celý organismus u dětí, stejně jako žen a mužů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak na skvělé domácí jogurty, dobré sýry i probiotické kefíry?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR