Funkční přípravky na hubení škůdců, jako jsou štěnice, mravenec, slimák a další, si můžete nakoupit v internetovém obchodě Pasti.cz

Na e-shopu Pasti.cz se prodávají spolehlivé prostředky na hubení a vypuzení ničitelů z budov, bytů, avšak i zahrad a hospodářských ploch. Efektivní přípravky účinně fungují v souboji jak s myšmi, krtky, hlodavci, tak rusy, rybenkami a se šváby. Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, protivné štěnice i vlezlý hmyz jsou zničeni, anebo zapuzeni spolehlivými prostředky z prodejny Pasti.cz. Nekonečná nabídka e-shopu pojímá klece na odchyt zvěře, pasti na krtky, myši, potkany, hryzce, o sprej na kuny a elektronické plašiče. Sortiment obsahuje i více druhů funkčních jedových staniček, výtečné odpuzovače zvířat proti okusování stromů, rozličné přípravky na plevel, ověřené dýmovnice proti krtkům a hlodavcům. Nabídka pojímá i různé travní směsi, všelijaké substráty a hnojiva, ale i urychlovače kompostu. Internetový obchod Pasti.cz způsobí všem zahradníkům opravdové potěšení, boj se škůdci konečně skončil.

Na štěnice zabírají různé hubící prostředky z nabídky obchodu. A tak můžete upotřebit třeba akční set na štěnice, jenž obsahuje postřik a odchytové pasti. Efektivita postřiku je dlouhodobá, a to až sedm dní od doby aplikace. K definitivní likvidaci štěnice nám pomáhají také rozličné spreje na štěnice, roztoky, využívají se rovněž dýmovnice. Ale i maličký mravenec se stává vetřelcem v rodinném domě, tak na zahradě. K účinným prostředkům na mravence se dají přiřadit rozmanité nástrahy, spreje na mravence, gely, biologické granuláty. Na nějaký otravný hmyz působí i přípravky na mravence.

Samostatnou kapitolou je dotěrný slimák. Otravný slimák je každoročním, vracejícím se nepřítelem všech hospodářů či zahrádkářů. Spolehlivým prostředkem pro boj se slimáky je Ferramol. Prostředek Ferramol účinkuje stoprocentně, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. V boji proti slimákům účinně pomáhá i biologický prostředek Nemaslug, který je tvořen živými organismy, které slimáky plošně a dlouhodobě hubí. Prostředek Nemaslug se dá využít v oranici, zahrádkách za domem, ale i sklenících a volných prostranstvích.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Funkční přípravky na hubení škůdců, jako jsou štěnice, mravenec, slimák a další, si můžete nakoupit v internetovém obchodě Pasti.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR