Požáry, poškození zdraví, majetkové škody a další tragédie odvracejí brzké revize elektro, též i revize elektrospotřebičů, případně revize hromosvodů

Časná revize elektro objeví poruchu elektrospotřebiče, popřípadě hromosvodu o hodně dřív, než se stanou neštěstí s životními zdravotními důsledky, na poničeném životě a hmotných statcích. Brzké revize elektro vlastníkům nemovitostí prokážou reálný stav elektroinstalací, spotřebičů a případné závady. Riziku vzplanutí může zabránit revize hromosvodů, kam spadají revize hromosvodů výchozí, revize hromosvodů periodické, případně revize hromosvodů mimořádné.

Firma Revize elektro Praha je zaměřena na revize elektro bez omezení napětí, jakož i na revize elektro nářadí a nutné revize elektrospotřebičů, vykonává bezpečnostní revize elektroinstalace a revize elektrorozvodů do 1000 V, revize hromosvodů, rovněž i revize elektro zařízení VN a VNN. Firma je orientována na montování a správky elektro zařízení bez omezení napětí, dělá dozor na práci elektro zařízení bez omezení napětí „B“ příkaz. V současnosti se společnost zaměřuje také na revize, prodej, servis a správky elektroskútrů a elektrokol od všech výrobců.

Během revize elektrospotřebičů se revidované spotřebiče firmou Revize elektro Praha označí štítky, spotřebiče budou proměřeny a zjištěné hodnoty budou zaneseny do vytvořených revizních karet pro každý spotřebič. V průběhu revize elektrospotřebičů se testují činnost a chod spotřebičů. Na závěr je sepsána konečná zpráva o všech změřených spotřebičích.

Pravidelné revize elektro a revize hromosvodů jsou nutností podle aktuální vyhlášky a zákonů číslo 262/2006 Sbírky a č. 309/2006 Sbírky. V případě zásahu elektrickým proudem a náhodném vzplanutí mnohdy pojišťovny zkracují pojistné plnění, často nevyplácejí nic v případě, že vlastník pracoviště nebo pracovního objektu nedodržel povinnost ze zákona mít aktuální revize elektro a revize hromosvodů. Pokud se při inspekci přijde na to, že se majiteli nedostává aktuální revize elektro, se udělují pokuty do výše dvou milionů korun. Pro získání certifikátu ISO a auditu na ISO se rovněž požadují revize elektro.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Požáry, poškození zdraví, majetkové škody a další tragédie odvracejí brzké revize elektro, též i revize elektrospotřebičů, případně revize hromosvodů
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR