Šetrné nízkoenergetické domy na klíč

Vlastní dům či byt je sen téměř každého z nás. Máte-li i vy sami představu o koupi či stavbě domu na klíč, my vám pomůžeme ji zrealizovat. Dovolujeme si hrdě prohlásit, že naši práci ocenilo mnoho spokojených zájemců o šetrné bydlení. Specializujeme se na nízkoenergetické domy a domy na klíč. Pro naši firmu – Domky CZ je stavba domu hlavně výstavbou šťastného domova.

Stavíme domy s nízkou energetickou spotřebou

Při stavbě využíváme přednosti zděných staveb a dřevostaveb. Využíváno je technologie z cihelného a pórobetonového zdiva nebo z betonových skořepinových tvárnic. Samotná stavba domu je pak spojením pevnosti se stabilitou a s nízkou energetickou spotřebou. Přejete-li si postavit domek sami, zvolte si z nabízených typologií a my vám pomůžeme se založením stavby, zdiva, základové desky, zastřešení a můžeme vám nabídnout také stavební dozor.

Domky na klíč od firmy Domky CZ

Z rozsáhlé nabídky spol. Domky CZ si vyberete dům dle svých přání a potom už jenom sledujte, jak spolehlivě výstavba probíhá. Již postavené domy na klíč předáváme majitelům po smluvně podložených dohodách o ceně a termínu. Nabídka obsahuje celou řadu různých typologií nízkoenergetických domků, kde si je možné vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Respektujeme všechna přání.

Zárukou bezpečené budoucnosti jsou nízkoenergetické domy

Oblíbené jsou nízkoenergetické domy především pro své nízké náklady na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky relativně krátké časové lhůtě, jež je potřeba na samotnou stavbu. Největší předností těchto domů je zejména energetická nenáročnost, která je poznat již při prvním vyúčtování. Naše nízkoenergetické domy stavíme v mnoha variantách, které skvěle ladí s okolím domku.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Šetrné nízkoenergetické domy na klíč
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR