Pořiďte si i vy kvalitní český designový nábytek

Omrzely vás už staré sektorové soupravy oblíbené v minulém století, nebo nechcete kupovat nábytek v Ikee? Máme pro vás velmi snadné řešení, které představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Zde si je možné pořídit moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, čalouněná křesla a pohovky, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční židle a stolky, masivní a lakovaný nábytek, dětské pokoje a bytové doplňky. Zajímavé akční slevy pak určitě přijdou vhod každému zájmci o nábytek na míru.

Opravdu kvalitně zpracovaný nábytek

Všechny produkty pochází z dílny českých výrobců, kteří v kooperaci s designéry navrhují originální nábytek. Pro zvláštní interiétry si pak lze objednat nábytek na míru. Stoly a židle se vyrábějí z masivu, ovšem i z materiálů, jako je dýha a lamino. Výstavní síní jsou unikátní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Sedací nábytek od Polstrin Design

Originální i střízlivější typologie, celá řada barevných provedení, variabilita a kombinace, to je sedací nábytek Polstrin Design. Jestliže budete rozlišovat jednotlivé díly souprav, přijdete na to, že je možné je vzájemně propojovat a kombinovat. Nevejde-li se vám konkrétní sedací souprava do místnosti, není problém vyrobit nábytek na míru. Vyberte si jen textilii nebo kůži, a konkrétní souprava bude potažena dle vašeho přání.

Ložnicový nábytek

Ložnicový nábytek jako postele, komody, noční stolky, šatní skříně vyrábíme z dýhy, masivu i lamina. Postele jsou pak povětšinou potaženy koženkou, látkou, či třeba kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který působí elegantně, a určitě není „přeplácaný“.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pořiďte si i vy kvalitní český designový nábytek
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR