Pořiďte si elegantní nábytek na míru

Firma Nábytek Lupínková se zabývá prodejem kvalitního nábytku na míru již od devadesátých let min. století. Díky své mnohaleté praxi představuje firma značku spojenou s kvalitou, cenovou dostupností a originalitou. Pestrá nabídka nábytkových prvků zahrnuje sedací soupravy, křesla, pohovky, kancelářský a sektorový nábytek, ložnice, obývací sektorové stěny, konferenční stolky a jídelní soupravy. Specialitou je nábytek na míru, který se snadno přizpůsobí každému zákazníkovi.

Kvalitní nábytek na míru Nábytek Lupínková pojímá veškeré kusy nábytku, na jaké si jen vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? Ložnicový nábytek lze s postelemi sladit tak, aby se odpočívání a usínaní staly těmi nejpříjemnějšími činnostmi dne. Stoly a židle jsou zpravidla vyrobené z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

K dostání jsou u nás sedací soupravy na míru od nábytkářů PF Nábytek. Zájemce o kvalitní české sedací soupravy si z nabídky vybere kusy, jež se dají variabilně kombinovat a přizpůsobovat. Sedací soupravy jsou potahovány jak textiliemi, tak luxusní hovězinou. Navíc výběrem skutečně kvalitního nábytku máte jistotu, že vydrží minimálně deset let.

Výběr kvalitní válendy či postele závisí pouze na požadavcích každého klienta, jenž má na výběr z celé řady rozličných materiálů a designů. Výrobě nábytku se věnují zejména přední čeští nábytkáři, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Například PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design lze libovolně potáhnout kůží, či látkou. Nábytek do ložnice od spol. BMB může být z lamina, dýhy i masivu. Společnost Dřevotvar vyrábí postele z dýhy, firma Maws se pyšní kvalitními celočalouněnými postelemi a Gazel vyrábí ze smrkového dřeva.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pořiďte si elegantní nábytek na míru
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR