Nemůžete dlouho zabrat před spaním, anebo se zase brzy budíte, protože vás ruší pouliční osvětlení?

Během léta jste vystaveni na milost a nemilost slunečním paprskům svítícím do vašich okenních tabulek? Případně netoužíte po pohledech slídivých sousedů? Při řešení podobných otázek stojí většina zákazníků před stejným rozhodnutím – zvolit vnitřní stínění, nebo venkovní stínění? V mnohých případech jsou skvělým východiskem venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, pergoly, rovněž také svislé fasádní clony, někdy naopak vnitřní žaluzie, případně látkové sítě či užitečné sítě proti hmyzu. Výhodné řešení většinou nebývá nikdy jen jedno.

Nejlepším a užitečným způsobem zastínění oken bývají rolety. Venkovní rolety Climax spolehlivě obrání všechny vaše okenní tabulky před jakoukoliv nepřízní počasí, rolety přispívají k minimalizaci rámusu zvenku a k tomu přispívají k nepřístupnosti do objektu. A proto jsou venkovní rolety Climax velmi často používány jako účinná obrana před sluncem, ale pomáhají rovněž zabránit úniku tepla. Jestli vám více vyhovuje nějaká designová možnost, příjemné, moderní bydlení mohou dotvořit stínící textilie stínění, jako jsou různé látkové rolety, nebo také plisé žaluzie, svérázné japonské posuvné stěny a oblíbené vertikální žaluzie Climax. Nabídka textilií Climax obsahuje bohatou škálu barev, dekorů a materiálů.

Užitečné venkovní rolety Climax jsou populární častí okenních skel díky svým špičkovým atributům. Druhy rolet jsou rozděleny podle jednotlivého zpracování lamel, způsobem ovládání a montáže – pro novostavby nebo rekonstrukce se používají rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, rolety s přiznaným boxem se zase více hodí k ukončeným stavbám. Veškeré rolety se mohou ovládat dálkově, mají motorový pohon.

Kvalitní zastínění na balkoně či terase zajistí markýzy od největšího tuzemského výrobce Climax, k jejimž kladným vlastnostem řadíme především bezpečnostní konstrukci, odolné textilie v pestré škále provedení a řada užitečných doplňků. Rovněž i na popisované markýzy, stejně jako na všechny ostatní produkty, dává firma Climax prodlouženou záruku na čtyři roky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nemůžete dlouho zabrat před spaním, anebo se zase brzy budíte, protože vás ruší pouliční osvětlení?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR