Kde si snadno pořídíte levná krbová kamna a krby?

Dnešní dny jsou jako stvořené pro výstavbu takových zdrojů tepla, jako jsou třeba krbová kamna a krby. AMAR Krby Morava zaměřuje na připravení nákresu, dokáže snadno vykalkulovat práci, případné 3D vizualizace zdarma pro zájemce o krby, anebo krbová kamna, populární zahradní kamna, kachlová kamna, nebo také o krbové vložky. Při výstavbě se respektují přání klienta, dispozice prostoru a použité materiály. Jedinečné krby a krbová kamna jsou originály.

Nákresy a budování systémů pro krbové vložky, spojení akumulačních nádrží čerpadel či solárních systémů se dělají úspěšně díky mnohaletým zkušenostem zaměstnanců AMAR se stavaři a topenáři. Zdroje tepla tak jsou jak estetickou, tak ekologicky šetrnou a výkonnou částí každého obydlí. V nabídce jsou i akumulační krby.

Uvedená krbová kamna se drží na špici díky kladným tepelným vlastnostem a svému elegantnímu vzhledu, avšak také díky jednoduché montáži bez komplikovaného stavění. Kompletní nabídka tepelných zdrojů zahrnuje praktická krbová kamna, oblíbená krbová kamna rustikálního vzhledu nebo klasická kachlová krbová kamna. Před nákupem krbu nebo kamen si nechte poradit od našich zaměstnanců, a tak nebudete mít trable s výpočtem tepelné ztráty, nebo stavebním nákresem objektu anebo parametry komínu. Společnost se postará také o montáž.

Vybraná krbová vložka s výměníkem se dá spojit s topným systémem v budově, případně s vytápěním v podlaze, jednoduše sjednotit s akumulační nádržkou, bojlerem a vytápěním v jednotlivé místnosti. Uvedené tepelné zdroje jsou mnoha velikostí a s více druhy prosklení, díky tomu se vaše krbová vložka s výměníkem na teplou vodu vbrzku stane designovým prvkem interiéru. Vaši volbu usnadní předem zadané technické údaje a stavební plán objektu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde si snadno pořídíte levná krbová kamna a krby?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR