Kde si nakoupíte ekologická tepelná čerpadla?

Finančně výhodná tepelná čerpadla pro ohřev vody a vytápění jsou hudbou ekologické budoucnosti, a tak jsou tepelná čerpadla zvýhodňována před jinými běžnými tepelnými zdroji. Základní principy a zákonitosti tepelných čerpadel jsou zužitkována u takových zařízení, jako jsou kupříkladu ledničky, mrazáky, klimatizace a četné druhy vytápění. Ekonomická tepelná čerpadla vyrobí zhruba 70 procent energie z vnějšího prostředí, které pojímá obrovské množství tepelné energie.

Ekologická tepelná čerpadla pracují na principu zužitkování chladicího média s malým bodem varu.  Uvedené chladivo se vypaří při okamžitém styku s vnějším prostředím, kompresor pak chladivo v plynném skupenství stlačí, čímž se zvedne teplota pro vytápění, anebo pro ohřívání teplé vody. A tím se teplo v kondenzátoru dává topné materii, díky tomu se znova zchladí, dochází ke zkapalnění. Chladicí hmota se pak vrací do kompresoru a koloběh se opět opakuje.

Tepelné čerpadlo vzduch voda pracuje na základě převodu tepla do topné vody přes hydrobox, v němž je nainstalován malý elektrokotel. V případě malých teplot venku tento elektrokotel napomáhá tepelnému čerpadlu dosáhnout na požadované teploty. Rovněž při venkovních teplotách -15 st. Celsia jsou šetrná tepelná čerpadla vzduch voda absolutně funkční. Skutečně malé pořizovací náklady a jednoduchá instalace jsou důvodem k pořízení uvedených čerpadel. Pořiďte si výhodné kondenzační plynové kotle a tepelná čerpadla vzduch voda.

Odborníci z IQ energy všem poradí, jak se dá dostat státní podpora na snížení energetické náročnosti budov, a to neplacenými poradami pro veřejnost, ale i pro podnikatele i veřejnou správu. Program Zelená úsporám bude do roku 2020 podepřen desítkami miliard korun na zateplení domů, na stavby pasivních domů, výměny kotlů a další projekty úspory energie. Zužitkujte poradenství energetických poradců, neboť neekologické topení je již hudbou minulosti.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde si nakoupíte ekologická tepelná čerpadla?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR