Budují se ještě krby a krbová kamna dle individuálních přání?

ProfiKrby jsou zaměřeny na ojedinělé krby a originální krbová kamna – skutečná umělecká díla zhotovená dle zákazníkova přání, které mají široké možnosti konfigurací krbů a krbových vložek z hlediska designu, dále podle výkonu a užití. Kupříkladu krbová vložka Kobok nahrazuje kamna, patří k designovým dílům s akumulační dobou trvající až deset hodin.

Souhrnné položky pojímají krbové vložky Kobok, využitelné stavební hmoty na krby, pomůcky na rozvedení tepla, rozmanitá krbová příslušenství a všelijaké doplňkové zboží, vyhlášená krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, užitečné kouřovody s veškerým příslušenstvím, spolu s metodikou, správným udržováním a veškerým čištěním krbů. Zaměření firmy je také na čištění komínů. Zákazníci, jejichž zájem je soustředěn na akumulační krby, jedinečné krby doplněné akumulační látkou u krbové vložky, anebo na spalinové trase a plášti krbu, můžou svůj krb obohatit akumulační nádržkou na soustředění energie z vody. Takové krby jsou hospodárnější, přinášejí úlevy jak pro domácí hospodářství, tak pro životní prostředí.

Pestrý sortiment obsahuje jedinečná krbová kamna Thorma, užitečná krbová kamna Thorma s výměníkem, nádherná krbová kamna ve tvarech krbů, k životnímu prostředí šetrná akumulační krbová kamna a neustále oblíbené sporáky na tuhá paliva. Významným činitelem, kterého si váží zájemci o perfektní krbová kamna, značkové krby, úsporné krbová kamna Thorma a stále populárnější sporáky na tuhá paliva Thorma, jsou nepostradatelné náhradní součásti, jako jsou třeba náhradní vyzdívky či skla pro krbová kamna.

Každá krbová vložka se nakupuje v návaznosti na zmíněné parametry: průměrný výkon v hodině, účinnost, dané rozměry dveří, konkrétní rozměry sirky s rámem, skutečné provedení, a ještě navíc průměr kouřovodu. Pro zákazníky je nachystána krbová vložka, jež se nabízí v desítkách možných typologiích. Před výběrem kontaktujte naše specialisty, kteří již za léta praxe znají, jaká krbová vložka se nejvíce hodí ke konkrétní stavbě.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Budují se ještě krby a krbová kamna dle individuálních přání?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR