Avizujeme pokrokové římské rolety a praktická zastínění různých druhů

Firma Invence.net dodává různé druhy zastínění pro každou domácnost. Praktické a spolehlivé druhy zastínění jsou prvořadým úkolem svěží, rychle se rozvíjející společnosti, jež se nestydí realizovat zastínění v jakémkoli stylu. Garance prvotřídní kvality, nejvyšší myslitelné životnosti a oblíbený design se podepisují na kvalitě zastínění od Invence.net – rolety Praha. Nápadité římské rolety, látkové rolety s potiskem, praktické dvojité rolety, nebo i bateriové rolety a nanorolety, ostatní rolety a účelné žaluzie do střešních oken aplikuje společnost Invence. net – rolety Praha. Doprava a montáž se provádí po celé České republice a na Slovensku.

Orientujeme se také na svislé žaluzie a horizontální žaluzie, módní dřevěné žaluzie, umělecké garnýže, praktické závěsy a záclony, markýzy, různé venkovní žaluzie, či předokenní rolety, rozmanité markýzy pro zimní zahrady, znovu nalezené korbové markýzy. Nabídka zahrnuje rovněž zajímavé screenové a PVC rolety a praktické sítě proti hmyzu. Dodáváme všechny typy zastínění od věhlasných českých a zahraničních dodejců: Friegerio, Renson, Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, avšak i Bematech a Warema. Veškerou práci nám ohodnotí zkušení architekti, zkušení projektanti a návrháři.

Poradíme si s každou zakázkou, vyřešíme komplikace. Naši odborníci vám poradí s volbou zastínění, technici zastínění zase zaměří. Před realizací zakázky můžeme dodat vizualizaci a výslednou kalkulaci. Firma Invence.net – rolety Praha zajistí, montáž, záruční a pozáruční servis daného zastínění. Většina vybraného zastínění má záruku na pět let. Různé novinky postupně rozšiřují širokou nabídku zastínění. Řadíme sem aktuálně novou kolekci textilií na plisé žaluzie, dále digitální potisk látkových rolet, japonských stěn, nebo vertikálních žaluzií.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Avizujeme pokrokové římské rolety a praktická zastínění různých druhů
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR