Nakupte si zvláštní autosamolepky i proužky na ráfky na své auto

Netušíte, jak by se dalo vaše auto nebo motorka odlišit od jiných vozidel? Pomoci vám můžou jedinečné autosamolepky, jež vám ozdobí kapotu, dekoruje také ráfky na kolech a ostatní části vašeho vozidla. Vaše auto získá nápaditý vzhled, k tomu to nevyjde vůbec draho. Barevné a černobílé samolepky na auto se hodí ke každé barvě karoserie.

Všelijaké autosamolepky pro vaše auto

Poutavé autosamolepky a zajímavé proužky na ráfky dodává PŽ Design, obchod se pyšní bohatou nabídkou výrobků za bezkonkurenční ceny. Můžete se rozhodnout pro polepy na boky, jakékoli proužky na ráfky ve všemožných vyvedeních, jedinečné rychlé pruhy, originální clonítka, poutavé polepy na budíky, výborné zvířecí motivy, čínských znaků a dalších zajímavých témat. Výběr polepů a dalšího zboží je absolutně neomezený.

Nápadité samolepky na auto jsou z profesionálních samolepících fólií, řezané na plotru. Nabízené autosamolepky jsou značek Avery, 3M, případně značku ORACAL, jejichž životnost je dlouhých pět let. K dispozici vám jsou také autosamolepky s o něco delší životností. Je však třeba se na jejich výrobě dohodnout osobně.

Znáte skutečně, jak se vhodně přilepují samolepky na auto?

Pokud máte vybrané odpovídající samolepky na auto, očistěte povrch vozu a autosamolepky jednoduše nalepte. Veškeré autosamolepky jsou velmi odolné, proto je nezdevastuje déšť, prach, sluníčko, případně mráz. Pokud se vám motiv samolepky na auto už nebude líbit, pochopitelně je můžete vyměnit, protože veškeré samolepky na auto se dají odstranit velice jednoduše.

Mezi nejžádanější produkty v e-shopu patří kromě klasických samolepek také proužky na ráfky, proužky na ráfky jsou vyráběny v mnoha velikostech, hodí se na veškeré druhy kol, A proto vaše proužky na ráfky mohou být obyčejné, anebo fluorescentní či reflexní, avšak úspěch na vozovkách je stoprocentně zajištěn.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nakupte si zvláštní autosamolepky i proužky na ráfky na své auto
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR