Kde mají levné karavany? U DJ AUTO-CAR – karavany bazar

Výtečný karavany bazar DJ AUTO-CAR je specialistou na levné karavany s homologací. Specializovaný dovozce – karavany bazar – použité, homologované a levné karavany nakupuje v Nizozemsku a Belgii. Prověřený karavany bazar prodává levné karavany již od roku 2006, protože kvalitní a levné karavany se prodávají v ČR čím dál více. Na karavany bazar seženete levné karavany v různém cenovém rozpětí, mnoha značek a s různým vybavením. Kvalitní levné karavany dovezené ze zemí Evropské unie absolvovaly homologaci a náročný atest. Aktuální podzimní nabídka obsahuje zajímavě zlevněné levné karavany po letní sezoně.

Prodávané levné karavany jsou pro zájemce připraveny v různých cenových třídách, kdy je cena závislá na stáří a typu přívěsu a následně na příslušné výbavě. Méně nároční zájemci si můžou koupit levné karavany do padesáti tisíc korun. Sortiment pojímá přívěsy za sto nebo 150 padesát tisíc korun. Pro náročnější zákazníky je určen sortiment přívěsů nad sto tisíc korun, obytné přívěsy jsou komfortnější o stabilizátor, digestoř, bojler, klimatizaci, ale i markýzu a dálkově ovládaný pojezd.

Převážně mají levné karavany standardní vybavení, kam patří koupelna, fungující kazetová toaleta, praktická kuchyňka s nerezovým dřezem na plyn, chladnička, dále nádržka na vodu, nebo stan. Na přání zákazníka jsou prováděny drobné úpravy jako vybavení karavanu akumulátorem, avšak i sprchou, nebo ohřevem vody. Zákazníci se nemusejí strachovat chladného klima, levné karavany jsou vybaveny bezpečnostními, dvojitými okenními skly.

U DJ AUTO-CAR seženete levné karavany, jež jsou k vidění na internetu, DJ AUTO-CAR může dopravit levné karavany dle přání klienta. Samozřejmostí je servis, kam spadá pojištění obytného přívěsu, ale i přepis obytného přívěsu na inspektorátu dopravy, sehnání technické kontroly, odkup karavanů na protiúčet, případně komisní prodej.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde mají levné karavany? U DJ AUTO-CAR – karavany bazar
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR